Deepika Padukone prezentuje logo fundacji 'Live Love Laugh'
Dodane przez asha dnia 06.08.2015 23:29
Kilka miesięcy temu aktorka powiedziała publicznie,że cierpi na depresję. Chciaż aktorka otrzymała wiele słów wsparcia od kolegów z branży, fanów i mediów to aktorka wspomniała również,że chcę pomóc w walce z depresją innym osobom w kraju.


Rozszerzona zawartość newsa
Kilka miesięcy temu aktorka powiedziała publicznie,że cierpi na depresję. Chciaż aktorka otrzymała wiele słów wsparcia od kolegów z branży, fanów i mediów to aktorka wspomniała również,że chcę pomóc w walce z depresją innym osobom w kraju. Aktorka oznajmiła,że utworzy fundację dla osób walczących z tą chorobą o nazwie 'Live Love Laugh'. Niedawno na swym Twitterze zaprezentowała logo swej fundacji.

Latające ptaki w logu fundacji mają oznaczać nadzieję i wolność. Kolor loga też nie jest przypadkowy-oznacza kolor spokoju i kojarzy się z siłą i odwagą.

Aktorka mówiąc o swej inicjatywie powiedziała:

'Walka z depresją jest problemem bardzo bliskim memu sercu i jest jednym z największych problemów ze zdrowiem w naszym kraju. Mam doświadczenie dotyczące z depresją,która spotkała mnie w przeszłości i zdaję mi się,że jest problem trudny do wykrycia,znaleźć informację i otrzymać profesjonalną pomoc. Miałam szczęście,że ja taką otrzymałam i teraz mam nadzieję,że fundacja będzie udzielać takiej pomocy. Mój zespół ze mną pracuję by postawić stabilne podstawy i nasze logo to jest mały krok do przodu.'

Fundacja została zarejestrowana 1 czerwca i inne procesy ustawowe zostały zakończone. Zatrudnia specjalistów,i inne organizacje w dziedzinie w walce ze zdrowiem psychicznym.

Bolywoodhungama.com